Nedavne objave

„Dojdi na 3D kremšnitu“

Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola provodi u suradnji sa Srednjom strukovnom školom projekt „3D samoborska kremšnita“, a koji je financiran sredstvima Ministarstva turizma Republike Hrvatske. Projekt „3D samoborska kremšnita“  promocija je obrtničkih zanimanja u sektoru turizma koji za cilj ima potaknuti interes mladih za upisivanje ugostiteljskih zanimanja u turizmu  i promociju autohtonog gastro proizvoda Samobora – … Nastavite čitati „Dojdi na 3D kremšnitu“

Gastro show „Slatki Samobor“

U sklopu 15. Samoborskog proljetnog sajma u subotu i nedjelju, 13. i 14. travnja, prvi puta održan je i gastro show Slatki Samobor, nova manifestacija pod okriljem Udruženja obrtnika Samobor koja promovira vrhunske samoborske slastičare i njihove proizvode.  Vrijedni slastičari su za brojne posjetitelje pripremili pregršt neodoljivih slastica, koje su na 14 metara dugom slatkom stolu, … Nastavite čitati Gastro show „Slatki Samobor“

Dojdi osmaš u Samobor!

Predstavljanje obrtničkih zanimanja u Samoboru ove godine održalo se 11. travnja od 9,00 do 14,00 sati u prostorijama samoborskih srednjih škola. Već 7. godinu zaredom ovaj projekt Udruženje obrtnika Samobor zajednički provodi s Gradom Samoborom, Ekonomskom trgovačkom i ugostiteljskom školom Samobor, Srednjom strukovnom školom Samobor, zagrebačkim srednjim školama i Udrugom Pozitiva Samobor. Ove godine kao … Nastavite čitati Dojdi osmaš u Samobor!

Više objava