Sajam Wedding expo, održan od 26. – 28.11.2018. na Zagrebačkom Velesajmu, privukao je brojne posjetitelje i izlagače. Wedding expo sajam okuplja cijeli niz struka usko povezanih uz samu organizaciju vjenčanja. Na sajmu izlažu zlatari, slastičari, ugostitelji, snimatelji, fotografi, cvjećari, dizajneri papirne galanterije, vizažisti, frizeri, bendovi i još mnogi drugi.Sajam je specifičan jer se održava dugi niz godina u listopadu na koncu jedne i prije početka nove svadbene sezone.

Kao članica Udruženja obrtnika Samobora, Svete Nedelje i Stupnika na sajmu se predstavila gđa. Nives Katić s obrtom N d´core koja pruža usluge uređenja i dekoracije. Udruženje čestita gđi. Nives Katić na njenom trudu i angažmanu i želi joj puno uspjeha u daljnjem radu.