Poslovni Klub TOP PODUZETNIK Vas poziva 26. i 27. 2. 2020., od 16:00 – 20:00 sati , Šmidhenova 34, Samobor, na poduzetničku radionicu na kojem ćete saznati važne informacije i iskustva o Komunikacijskim vještinama u poslovanju.

„Komunikacijske vještine u poslovanju“

Komunikacijske vještine spadaju među najtraženije vještine u poslovnom svijetu. Način na koji komunicirate utječe na vaše odnose sa klijentima, odnose sa zaposlenicima te na rezultate poslovanja.

Prodaja i pregovaranje zahtijevaju jasnu i učinkovitu komunikaciju što je i za najiskusnije prodavače i pregovarače ponekad izazov. Bez obzira na veličinu, tvrtke sve više se pažnje poklanjaju komunikaciji unutar i van tvrtke.

Na poduzetničkoj radionica će vam biti obrađene slijedeće teme:

• Zašto je komunikacija važna u poslu
  • Načini kako komuniciramo, komunikacijski kanali i kako ih koristiti
  • Prvi dojam i zašto je važan
  • Kako graditi odnose razumijevanja i povjerenja
  • Slušanje - kako slušati da biste čuli i prepoznali ono što je najvažnije
  • Pitanja kojima dolazimo da srži problema
  • Vođenje prodajnog razgovora - kako učinkoviti voditi prodajni razgovor

Ova radionica je za vas ako želite:

• steći znanje kako voditi prodajni razgovor, zainteresirati klijenta, potaknuti njegovu potrebu za proizvodom i uslugom i zaključiti prodaju
  • naučiti kako graditi odnose razumijevanja i povjerenja i zašto je to važno u poslu
  • razumjeti kako slušati da biste razdvojili bitno od nebitnog
  • naučiti pitanja kojima ćete poticati komunikaciju i dobivati jasne odgovore
  • znati prepoznati situacije kada komunicirati elektronskom poštom, a kada osobno
  • saznati zašto je prvi dojam važan i kako utječe na razvoj odnosa povjerenja

Datum i lokacija: 26. i 27. 2. 2020., od 16:00 – 20:00 sati, Šmidhenova 34, Samobor, dvorana Udruženja obrtnika Samobor

Radionica je podijeljena u dva dijela.

Trajanje jednog dijela 4 sata, od 16:00 – 20:00 sati.

Kotizacija:

600,00 HRK
Članovi TOP Kluba: popust 20% na iznos kotizacije (480,00 HRK)

PROGRAM:

Srijeda, 26.02.2020.

15:30 – 16:00 h Dolazak i registracija

Uvodni pozdrav
Zašto je komunikacija važna u poslu
Načini kako komuniciramo, komunikacijski kanali i kako ih koristiti
Prvi dojam i zašto je važan
Pauza za kavu
Kako graditi odnose razumijevanja i povjerenja

Četvrtak, 27.02.2020.

Slušanje - kako slušati da biste čuli i prepoznali ono što je najvažnije
Pitanja kojima dolazimo da srži problema
Vođenje prodajnog razgovora - kako učinkoviti voditi prodajni razgovor

Radionicu izvodi:

Snježana Kupres - Certificirana trenerica i coach NLP-a, prodajni trener i ovlašteni medijator

Vlasnica obrta Metanoia specijalizirana za savjetovanje i poslovne edukacije u području razvoja zaposlenika i timova te unapređenje prodaje, komunikaciju.
Od ukupno 28 godina radnog iskustva na izvršnim pozicijama u prodaji i razvoju poslovanja kao inženjer zračnog prometa u međunarodnim zrakoplovnim tvrtkama od 2013. godine fokus usmjerava na edukacije i treninge kao NLP trener. Kreira i izvodi edukacije s ciljem uspostavljanja otvorene komunikacije Work place - safe place. Svoj rad nastavlja samostalno 2016. kroz tvrtku Metanoia. Priprema i izvodi programe iz područja NLP-a, prodaje, pregovaranja, socijalnih kompetencija u zemlji i inozemstvu. Članica je Hrvatske Udruge za mirenje ( HUM)
Znanja iz područja pregovaranja, prodaje i komunikacijskih vještina stječe u Kuala Lumpuru, Singapuru, Londonu, Ženevi i Zagrebu.
Potiče razvoj primjene koncepta Svjesnog poslovanja u tvrtkama i organizacijama.

UOS katalog

UOS top poduzetnik