• Aktualno

• EU natječaj: "Inovacije u S3 područjima"

03-07-2019

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo je Poziv na dostavu projektnih prijedloga “Inovacije u S3 područjima”, namijenjen mikro, malim i srednjim poduzećima.

• Od 1. srpnja 2019. obvezno izdavanje e-računa javnim naručiteljima

02-07-2019

Zakon o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi usvojen je početkom listopada prošle godine, njegova je djelomična primjena počela 1. prosinca 2018. godine, a puna primjena počinje 1. srpnja 2019. godine. Naime, Zakonom je od početka prosinca prošle godine najprije uvedena obveza zaprimanja e-računa u postupcima javne nabave, a od početka...

• 3D samoborska kremšnita

12-06-2019

Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola provela je u suradnji sa Srednjom strukovnom školom projekt „3D samoborska kremšnita“, a koji je financiran sredstvima Ministarstva turizma Republike Hrvatske.

1 2 3

Udruženje obrtnika Samobor daje u najam zainteresiranim udrugama, ustanovama, tvrtkama i pojedincima, stranim institucijama i predstavništvima dvoranu na atraktivnoj lokaciji u središtu Samobora -  Veliku dvoranu Udruženja, Šmidhenova 34, Samobor, u terminu radnih dana : 14h – 20h.

Dvorana udruženja idealna je za održavanje poslovnih skupova:

• kongresi, sjednice, konferencije, poslovni razgovori;
  • edukacija (seminari, predavanja, radionice, stručni skupovi);
  • promocija, press konferencija, manje izložbe;
  • festivali, domjenci, godišnjice i razna druga događanja.

Prostorija je opremljena potrebnom tehnikom:

• LCD/TV i projektor;
  • internet, računalo i druga prateća oprema;

Ljubazno i profesionalno osoblje bit će Vam na raspolaganju kao organizacijska podrška.

Ostalo:

• sanitarni čvor;
  • opremljeni bar;
  • klimatizirana prostorija;

Zgrada Udruženja obrtnika Samobor, u Šmidhenovoj 34, udaljena je svega 100 metara od užeg centra grada i svih potrebnih institucija.

20190403 094503

20190403 095104