• Aktualno

• EU natječaj: "Inovacije u S3 područjima"

03-07-2019

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo je Poziv na dostavu projektnih prijedloga “Inovacije u S3 područjima”, namijenjen mikro, malim i srednjim poduzećima.

• Od 1. srpnja 2019. obvezno izdavanje e-računa javnim naručiteljima

02-07-2019

Zakon o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi usvojen je početkom listopada prošle godine, njegova je djelomična primjena počela 1. prosinca 2018. godine, a puna primjena počinje 1. srpnja 2019. godine. Naime, Zakonom je od početka prosinca prošle godine najprije uvedena obveza zaprimanja e-računa u postupcima javne nabave, a od početka...

• 3D samoborska kremšnita

12-06-2019

Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola provela je u suradnji sa Srednjom strukovnom školom projekt „3D samoborska kremšnita“, a koji je financiran sredstvima Ministarstva turizma Republike Hrvatske.

1 2 3

U vremenu od 21.05. – 05.06.2018.g. održani su izbori po Cehovima i Sekcijama unutar Ceha za Skupštinu Udruženja obrtnika Samobor koja broji 37 članova. Izabrani su predsjednici Sekcija, njihovi zamjenici, te delegati u Skupštinu prema strukovnom, brojčanom i teritorijalnom načelu, dakle, izabrani su obrtnici iz Samobora, Svete Nedelje i Stupnika prema broju članova svake Sekcije i Ceha. Oni će na konstituirajućoj sjednici, zakazanoj za 10.09.2018.g. izabrati Predsjednika Udruženja obrtnika i dva dopredsjednika, imenovati Upravni odbor i Nadzorni odbor za slijedeće mandatno razdoblje 2018. – 2022.g., te delegate u Skupštinu Hrvatske obrtničke komore i Obrtničke komore Zagreb. Stoga pozivamo sve one, koji se žele kandidirati za predsjednika Udruženja obrtnika da još uvijek mogu podnijeti svoju kandidaturu sakupivši 1/3 potpisa članova budućeg sastava Skupštine, kako je prema Statutu Udruženja obrtnika Samobor predviđeno. Sve podatke i informacije, kao i potpisne liste, možete dobiti u Udruženju obrtnika Samobor, Šmidhenova 34.

logo hok1

Logo Samobor