Udruženje obrtnika Samobor je 08.02.2017. organiziralo radionicu – trening: KAKO PRODATI PROIZVOD?. Ovo je po prvi put da je Udruženje organiziralo ovakvu vrstu radionice koja je bila besplatna za prijavljene sudionike ( obrtnike i njihove zaposlenike ).

Po završetku radionice – treninga koja je trajala punih 4 sata sudionici su naučili:

• Razumjeti svoje radne i motivacijske crte za rad u prodaji

• kako učinkovito predstaviti proizvod / usluge

• kako prepoznati ključne kriterije i interese kupca

• važnost procesa zatvaranje prodaje

• Kako primiti i dati povratnu informaciju na adekvatan način

Predavačica ove vrlo korisne radionice bila je SNJEŽANA KUPRES inače i sama obrtnica iz Samobora - Certificirani trener Neuro Lingvističkog Programiranja sa 20 godina radnog iskustva u prodaji od čega 14 godina na poziciji Izvršnog voditelja prodaje za regiju ( Hrvatska, Slovenija, Srbija, Bosna i Hercegovina, Mađarska) u zrakoplovnoj kompaniji Malaysia airlines.

Obrtnici koji su sudjelovali na ovoj radionici bili su:

1. MATHIAS MIKEK, obrt ANTERES

2. ALEN MARKOVIĆ, obrt INTERMONT

3. IVAN KNEZOVIĆ, obrt RESTORAN DALMACIJA

4. MARA KARAMATIĆ – obrt CVJEĆARNA ORHIDEJA

5. RENATA RAZUM – PEKARNICA ZEMLJIČ

6. ANDREA GRDOVIĆ – obrt RESTORAN VILINSKE JAME

7. SILVA KRAJAČIĆ –tradicijski obrt SRČEKO

8. SNJEŽANA SIROVICA – obrt SARTESS DESIGN

9. VIKTORIJA MOLAN, obrt ANTARES SUSTAVI

Zahvaljujemo se svim obrtnicima – polaznicima ove radionice te ponajviše gđi. Snježani Kupres koja je ovim pomogla obrtnicima – svojim kolegama ,ali i Udruženju čija je članica.

UDRUŽENJE OBRTNIKA SAMOBOR