Udruženje obrtnika Samobor poziva vas na porezni seminar koji će se održati 3.12.2018. od 16:30 - 18:30 h u prostoru Udruženja, Šmidhenova 34, Samobor.

Tema seminara su izmjene zakonskih propisa u 3. krugu porezne reforme, a seminar će voditi dipl.oec. Mirjana Mahović Komljenović. Kotizacija za seminar je 100 kn po sudioniku za obrtnike i dobrovoljne članove te 200 kn po sudioniku za poduzeća (d.o.o., j.d.o.o., OPG). Na priloženom linku Prijavnica za seminar nalazi se prijavni obrazac za sudjelovanje pa ukoliko ste zainteresirani molimo Vas da ispunjeni obrazac dostavite na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. najkasnije do 29.11.2018. do 15:30 h.

Za sve upite i dodatne informacije možete se javiti na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na broj telefona 01/3360129.