• Aktualno

• EU natječaj: "Inovacije u S3 područjima"

03-07-2019

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo je Poziv na dostavu projektnih prijedloga “Inovacije u S3 područjima”, namijenjen mikro, malim i srednjim poduzećima.

• Od 1. srpnja 2019. obvezno izdavanje e-računa javnim naručiteljima

02-07-2019

Zakon o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi usvojen je početkom listopada prošle godine, njegova je djelomična primjena počela 1. prosinca 2018. godine, a puna primjena počinje 1. srpnja 2019. godine. Naime, Zakonom je od početka prosinca prošle godine najprije uvedena obveza zaprimanja e-računa u postupcima javne nabave, a od početka...

• 3D samoborska kremšnita

12-06-2019

Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola provela je u suradnji sa Srednjom strukovnom školom projekt „3D samoborska kremšnita“, a koji je financiran sredstvima Ministarstva turizma Republike Hrvatske.

Po završetku radionice – treninga ćete:

• Razumjeti svoje radne i motivacijske crte za rad u prodaji
  • Znati kako učinkovito predstaviti proizvod / usluge
  • Znati kako prepoznati ključne kriterije i interese kupca
  • Osvijestiti važnost procesa zatvaranje prodaje
  • Biti u stanju primiti i dati povratnu informaciju na adekvatan način

Predavačica ove vrlo korisne radionice je SNJEŽANA KUPRES:

Certificirani trener Neuro Lingvističkog Programiranja. 20 godina radnog iskustva u prodaji od čega 14 godina na poziciji Izvršnog voditelja prodaje za regiju ( Hrvatska, Slovenija, Srbija, Bosna i Hercegovina, Mađarska) u zrakoplovnoj kompaniji Malaysia airlines ističe kao temelj stručnosti u području prodaje, pregovaranja i vođenja timova.

• Područja operativnog djelovanja i odgovornosti:
  • Vođenje ključnih klijenata B2B u regiji
  • Povećanje portfelja korporativnih klijenata.
  • Praćenje rezultata prodaje i tržišnog udjela u odnosu na postavljenje planove prodaje za pojedina tržišta.
  • Implementacija prodajnih inicijativa sa svrhom povećanja tržišnog udjela
  • Koordinacija prodajnih aktivnosti sa Regionalnim i Središnjim uredom
  • Koordinacija zadataka sa članovima prodajnog / operativnog tima
  • Praćenje i analiza kretanja cijena na tržištima regije
  • Promicanje imidža s fokusom na postizanje visoke prepoznatljivosti produkata na tržištu
  • Planiranje, organizacija i izvođenje edukacija postojećih i novih produkata za ključne klijente
  • Planiranje i izvođenje edukacija iz područja prodaje i komunikacijskih vještina za timove i pojedince
  • Iniciranje promocije manje prisutnih destinacija na tržištu u suradnji s turističkim uredima i tour- operatorima iz zemalja Azije

Sve informacije možete vidjeti na web stranici: http://www.metanoia.hr/

Udruženje će tijekom 2017.g. zaprimati prijave za ovu , ali i za druge vrste radionica – edukacija koje će obrtnicima biti zanimljive.

logo hok1

Logo Samobor