Sekcija krznara, krojača i kemijskih čistionica

• Dani mode u Milanu (28.02.-02.03.2015.)

Naše su krojačice (Nada Ilijevski - BOUTIQUE ZBIL obrt -predsjednica Sekcije, Mateja Novosel i Ljubica Novosel - MODNI ATELJE TEJA obrt) i ove godine posjetile modne revije u Milanu te se vratile nazad prepune ideja i sa sjajnim modnim utiscima. Ovogodišnja prezentacija kolekcije „Milano Pret a Porter“ (28.02.-02.03.2015.) stavila je naglasak na veliki povratak trapera i to od sportskog do vrlo elegantnog kao modnog dodatka u svim prilikama, zatim na povratak u modu dugih suknji te kožnih uzoraka u svim bojama.

• Poziv za 5. sastanak Sekcije Krojača i kemijskih čistionica

Poziv za 5. sastanak SEKCIJE KROJAČA I KEMIJSKIH ČISTIONICA Udruženja obrtnika Samobor, koji se zakazuje za četvrtak 12.12.2013.s početkom u 19,00 h u prostorijama Udruženja obrtnika , Šmidhenova 34.